Показаны сообщения с ярлыком mine. Показать все сообщения
Показаны сообщения с ярлыком mine. Показать все сообщения

11 дек. 2009 г.

 Everything's okay hun's
 but blog would be closed :F

17 нояб. 2009 г.

okay...

Haven't posted anything for a long time ! Me and Nena both are very busy now :(
well, I wanted to обратить внимание русскоговорящих читателей на этот блог (клик-клик)
Великолепная работа, проделанная Sasha Vong, не должна остаться незамеченной :) 


17 сент. 2009 г.

HAPPY BIRTHDAY TO ME, NOREGRETS07!!!
lol

5 сент. 2009 г.

Yeah!


(5 stardollars, non-superstar item)

31 авг. 2009 г.

Sponsored clubs

I am not keen on free t-shirts, posters, etc. This is the reason I never write posts about sponsored clubs. Stop asking me about that lol 

If you are interested in sponsored items, check thestardollinsiders.wordpress.com and there you'll find everything about this stuff!

Thanks. 

29 июл. 2009 г.

Changes

NEW link to our blog :

 LinaAndNena.blogspot.com

not

AboutStardollFromLina.blogspot.com

Thanks!

Album changes

Best pages of my album are going to the archieve now. Here they are :





30 июн. 2009 г.

Attention!


I (Lina)  am going to the resort this week! But keep reading this blog, because snowywhite96 is still here!!!!! :)))))))
SEE YA! 

27 июн. 2009 г.

Muahaha


muahahazz >:]  LOL 

20 июн. 2009 г.

New Scenery

 
I love it :) Vote if you loved it too xox

19 июн. 2009 г.

Obscene stardoll?XD


I  am assotiating this word with the bitch:DD

10 июн. 2009 г.

LOL XD




Today I saw myself in my online friends list  O,o  and decided to write to me something. 

Yeah, it worked 

5 июн. 2009 г.

Dear readers

I am sooo sorry, but I don't have time to write normal posts now ;( I am really busy ;(( So we gonna stent urself by reading about new dolls ;O Holy...

But, I hope later you get more cool information about Stardoll ! :)

Currrent news: 

-Free dress from Superstars ( read )

-new theme on Stardoll - In the Ocean ( read )

- and my own : my Ss membership expires in 7 days. So everybody, move your body (thnx Inga&Anush :D) to my final sale!

Sincerely, yours, truly, etc, etc :3 

27 мая 2009 г.

About SALE

Message for shy people;

You can ask me for selling you something in my GB. I always answer! 

You can ask me for lower price. I meet your wishes!

You can ask me for RAREs and HBs, too! 

I am nice person :D

20 мая 2009 г.

These boots are made for....runway?

"click to enlarge"
Today I decided to make an outfits with Santa boots :D
Which do you like the most? Write in comments.

Necklace

Today I went to my suite and saw Starplaza bag. When I opened it, there was this necklace.
Any ideas? Who has got it too?

18 мая 2009 г.

Styling Studio

Mine is here 

Feel free to look and comment!xox


14 мая 2009 г.

wtf?;D


Hey, Callie :D

11 мая 2009 г.

it is business, man!


...this month

9 мая 2009 г.

wow :D

- Cool